staf

De stafafdeling van Veldvest is ondergebracht bij het Besturenbureau Kempenland. Twee bestuursadviseurs adviseren enerzijds het bestuur ten aanzien van beleidsvoorbereidende processen. Anderzijds verlenen zij ondersteunende en adviesdiensten aan de scholen. Tevens houden de bestuursadviseurs toezicht op de beleids(uit)voering ten aanzien van de volgende bedrijfsonderdelen:

  • Onderwijs & Kwaliteit;
  • Financiën;
  • Personeel & Organisatie;
  • ICT;
  • Facility Management;
  • Communicatie
  • Ondersteuning

Onderstaande stafmedewerkers zijn bereikbaar via de algemene contactgegevens en het vermelde emailadres.


Marcel Eijkemans

m.eijkemans@veldvest.nl

Bestuursadviseur Onderwijs & Kwaliteit, P&O en Communicatie

Niek Coelen

n.coelen@veldvest.nl

Communicatie

Erna Verhoef

communicatie@veldvest.nl

Communicatie

communicatie@veldvest.nl

Facility Management

Angelique van Doormaal

a.vandoormaal@veldvest.nl

Facility Management

Marc Teeuwen

m.teeuwen@veldvest.nl

Susan van Veghel

s.vanveghel@veldvest.nl

ICT

Bart Brom

b.brom@veldvest.nl

ICT

Jelle Bos

helpdesk.veldvestmail.nl
j.bos@veldvest.nl

Ondersteuning

Anita Keller

a.keller@veldvest.nl

Ondersteuning

h.thuijs@veldvest.nl

Chantal Leijten

c.leijten@veldvest.nl

P-Centrum

Theo Snelders

t.snelders@veldvest.nl